top of page

תחומי עיסוק

הפרת זכויות יוצרים 2

הפרת זכויות יוצרים

נדלן ומקרקעין 2

נדל"ן / מקרקעין

הוצאה לפועל 2

הוצאה לפועל

מסחרי וחוזים 2

מסחרי וחוזים

צוואות וירושות 2

צוואות וירושות

תביעות נזיקין 2

תביעות נזיקין

תכנון ובניה 2

תכנון ובניה

תכנון ובניה

תביעות בנושאי תכנון ובניה

תכנון ובניה.png

בעברו, עו"ד שמואל זולדן שימש כתובע מטעם מספר רב של ועדות תכנון ובניה ברחבי הארץ.

לימים לאחר שזיהה עורך הדין זולדן כי קיימת מצוקה גדולה לציבור המתעמת עם הרשויות המקומיות ומוסדות/תאגידים כגון:

ועדות תכנון ובניה, אגפי ההנדסה ברחבי הארץ וגופים ממשלתיים נוספים, גמלה בליבו ההחלטה לייצג נתבעים אלו ולשמש לאזרח פה אל מול גופי ענק אלו.

משרדינו מתמחה בתחום התכנון והבניה על כל היבטיו, בין אם מצד התביעה, שם שימש עורך הדין שמואל זולדן, כבעל ייפוי כח מטעם היועץ המשפטי לממשלה כתובע של רשויות מקומיות ומטעם המדינה, ובין אם במתן מענה וסיוע לגורמים פרטיים ומסחריים אשר בדעתם לנהוג כדין ולקבל היתרי בניה, לרבות התמודדויות עם הליכי אכיפה הננקטים כנגדם, גם באשר לשלבים הטרומיים לכך.

עורך הדין זולדן זיהה כי האזרח לא מסוגל להתמודד עם המורכבות והסיבוכים הקיימים בענפי המשפט על חוקיו וסעיפיו ותקנותיו.

מסחרי וחוזים

תביעות בנושאים מסחריים וחוזים

מסחרי חוזים.png

המשפט האזרחי משתרע על פני תחומים ותובענות רבים. דיני החוזים, מעצם טבעם, נוגעים לאנשים ויישויות רבות. זאת מן הסיבה הפשוטה, כל הסכם בין שני צדדים ויותר כפוף לדיני החוזים, ובכך, כפוף להפרות חוזיות. עורך דין אזרחי בוחן את ההסכם בעין מקצועית ויכול להעריך את ההפרות הנטענות על ידי הצדדים.

רוב התובענות האזרחיות מוערכות בשווי כספי, קרי, ניתן להעריך את שווי התובענה בכסף. המקרה השכיח ביותר הוא הסכם חוזי אשר מי מן הצדדים הפר אותו. כידוע, למשפט האזרחי ועורך דין אזרחי מצטרף חוק הגנת הצרכן, אשר נועד להגן על הצרכן מפני חוזים דרקוניים וחוזים אחידים לטובת התאגיד החזק. החוק בעצם נותן לצרכן "שיניים" ומחייב את התאגיד לעמוד בתנאי החוק.

משרדנו מספק שירות אזרחי וחוזי מקיף במגוון תחומים אזרחיים. אנו דוגלים במתן שירות מקצועי ואמין ללקוחותינו.

נדלן ומקרקעין

 תביעות בנושאי נדל"ן, מקרקעין, הסכמי מכר ושכירות

נדלן ומקרקעין.png

עסקת מקרקעין היא העסקה הגדולה ביותר אשר האדם הממוצע עושה בחייו. סכום העסקה גבוה, בין אם מדובר על נכס קטן או וילה מפוארת. משכך, אין צורך להכביר בצורך של הצדדים להסתייע בעורך דין לצורך ביצוע העסקה.


תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא להגן על זכויות הרוכש, בין היתר, מפני התחייבויות וזכויות צדדים שלישיים, עיקולים ומעשי הונאה. מעיניו של המוכר, תפקידו של עורך הדין הוא להגן ולעגןאת זכויותיו לקבלת התמורה, העברת הזכויות, וכמובן, גם בהיבט המיסוי.


במרבית המקרים, מייצג עורך דין מקרקעין אחד את שני הצדדים, וזאת מכיוון שאין ניגוד אינטרסים בין הצדדים. שני הצדדים מעוניינים להעביר את הזכויות בתמורה לתשלום המוסכם.


משרדנו מספק שירות בדיני המקרקעין, מגן על זכויות הצדדים, מבצע עבור הצדדים את כלל ההליכים הנדרשים אל מול הרשויות השונות ומציע פתרונות יעילים בהיבט המיסוי.


רכישת דירה מקבלן, חוזה מכר, העברת זכויות, אנשים רבים חושבים שהמדובר שמדובר בהסכם פשוט ומנסים לעשות זאת לבד. אנשים לא מודעים ללא מודעות לחשיבות ההסכם ולהשלכות החתימה על הסכם שכירות שאינו מכסה את כל הנושאים הרלוונטיים. משרד עורכי הדין ש.זולדן מסתמך\נשען על נסיונו  בתחום האזרחי והעסקי [ויודע בדיוק] על אילו וממקוצע בנקודות עליהן יש לעמוד בהסכמי שכירות לרבות בדיקת השוכרים, השימוש בנכס, העמדת ערבויות מתאימות. כל זאת תוך התאמת הצרכים לכל לקוח לפי מידותיו.

הוצאה לפועל

הוצאה לפועל- גבייה- יצוג זוכים וחייבים

הוצאה לפועל.png

משרדינו מתמחה בייצוג הן של זוכים והן של חייבים בלשכת ההוצאה לפועל, וכן בפתיחת תיקים של הוצאה לפועל וניהולם השוטף. שירותי משרדנו מתאימים במיוחד לעסקים הזקוקים לשירות של גבייה שוטפת – ובכלל כך, עסקים העובדים על בסיס אשראי או על בסיסי הסכמי התקשרות שוטפים לטווח ארוך. מבין שירותינו: עריכת מכתבי התראה, מתן ייעוץ משפטי בנוגע להסכמי התקשרות על מנת להבטיח כי הם מנוסחים באופן המתאים והנכון להליכי גבייה בהוצאה לפועל, הגשה לביצוע של שטרות וצ'קים חוזרים, עריכת כתבי תביעה ופתיחת הליכי תובענה על סכום קצוב בהוצאה לפועל, הגשה לביצוע של פסקי דין, ניהול תיקי הוצאה לפועל, לרבות נקיטה במכלול הליכי הביצוע הנדרשים לצורך כך (עיקולים בבנקים ואצל צדדים, שלישיים שונים, עיקולי רכב, עיקולי מיטלטלין, עיקולי מקרקעין, עיקולי משכורת, עיכוב יציאה מהארץ,  הגבלה על רישיון נהיגה, הליכי מידע וכיו"ב),ייצוג בהליכי טענת פרעתי, ייצוג הלקוחות בהליכי התנגדות ובבירור התנגדויות בבתי המשפט. 

נזיקין

תביעות נזיקין- נזקי גוף, נפש ורכוש

תביעות נזיקין.png

תביעות הנזיקין נוגעים בתחומים שונים ומגוונים לרבות רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות מעסיקים, תאונות ברחוב, תאונות במרחב הציבורי, תאונות במסגרת שירות בכוחות הביטחון ועוד.


דיני נזיקין כוללים גם התנהלות מול המוסד לביטוח לאומי במסגרת זכאות לגמלאות וקצבאות התלויות במצב רפואי.


תפקיד משרדינו מתחיל כבר בשלבים הראשונים ביותר של התיק  החל מבדיקות היתכנות לתביעה/להליך, דרך התנהלות מול הצד השני בטרם נעשית פנייה לערכאות (אם בכלל) וכמובן בייצוג בבתי משפט ומול כול הערכאות והגורמים השונים. 


יתרה מזו, דיני נזיקין כוללים לעתים מצב שבו הליכים מסוימים מתנהלים במספר מישורים.

זכויות יוצרים

הפרת זכויות יוצרים – משרדנו יסייע להגן עליכם

הפרת זכויות יוצרים.png

בעלי זכויות יוצרים רבים כגון: שחקנים, מוסיקאים, גרפיקאים, צלמים וכו' מגלים כי היצירה בה השקיעו את כשרונם ומאמציהם הועתקה על ידי מפרים שונים שלא ביקשו רשות, לא נתנו קרדיט וכמובן לא שילמו תמלוגים ואף הועלתה לעמוד באחת הרשתות החברתיות או אתר של עסק מתחרה.


אחרים נוטים לחשוב כי אם עשו שימוש בתמונה "יפה" שהועלתה לאינטרנט זה מעשה לגיטימי.  כעת הם קיבלו מכתב התראה על הפרת זכות יוצרים ונתבעים בעשרות אלפי שקלים על הפרת זכותם של אחרים.


משרד ש. זולדן מנוסים בניהול תביעות הפרת זכויות יוצרים והשגת התוצאות הטובות ביותר ללקוחותינו, כמו גם הגנה על נתבעים ודחיית התביעות וצמצום הנזק למינימום האפשרי.

צוואות וירושות

לקוחות פרטיים, צוואות וירושות

צוואות וירושות.png

משרד ש. זולדן מעניק ללקוחות המשרד טיפול משפטי מקיף ודיסקרטי בכלל ענייניהם האישיים, לרבות בנושאים של תכנון צוואה, מיסוי נאמנויות, הסכמי ממון, ניהול עסקים משפחתיים וכן ייצוג משפטי בסכסוכים משפטיים רגישים.
הצוות המשפטי במשרד ש. זולדן  מטפל בכל לקוח באופן אישי, תוך בניית אסטרטגיה משפטית, עסקית וכלכלית צופה פני עתיד, ומעניק שירות רגיש ההולך יד ביד עם רצון הלקוח.


בתחום הצוואות והירושות, למשרד ניסיון וידע רב בעריכת צוואות מכל הסוגים, תוך שימת לב לדקויות ונגיעה בכל פרט, גדול כקטן. המשרד מספק ללקוחותיו ייעוץ משפטי מקיף בתחום זה.


הגשת בקשות לצווי קיום צוואות או ירושה, עריכת הסכמים בין יורשים, הגשת התנגדויות לצווי ירושה וייצוג וליווי מקיף בכל הנוגע לטיפול בנושאים נלווים לצוואות וירושות.

bottom of page